Find Dedektiflik

Hakkımızda

Günümüzde bir çok dalda özel dedektiflik hizmeti ihtiyacı oluşur, Find Dedektiflik ekibi her türlü araştırma, takip ve kanıt tespiti ihtiyaçlarınızı hızlı ve etkili bir biçimde karşılar.

Firmamız, Türk Ceza Kanunu (TCK) uyarınca çalışmalarını sürdürürken,  özel alanların ihlali yada illegal dinleme gibi yasal olmayan çalışmaları da kesinlikle kabul etmemektedir.  

Dedektiflik profesyonel yöntemlerle, bilinenlerin bilinmeyen, görünenlerin görünmeyen yönlerini araştırıp somut kanıtlarla ortaya çıkarma mesleğidir. Bu anlamda Find Dedektiflik aradığınız tüm hizmetleri size %100 müşteri memnuniyeti ile sunar.

12121

İsmimizden de anlayacağınız üzere işimiz ''Bulmak'' Bize hangi konuda yardımımıza ihtiyacınız olduğunu belirttikten sonra, sizin için aradığınız kanıtları bulabiliriz.

0
Yıllık Tecrübe
0
Tamamlanmış Proje
0
İlde Çalışma
0
Memnun Danışan
Find Dedektiflik

Siz İsteyin Biz Bulalım

Bizim işimiz detayları, saklanmış gerçekleri bulmak. İhtiyacınız olan tüm dedektiflik hizmetlerinde size %100 memnun kalacağınız bir sonuç üretmek için çabalıyoruz. Araştırılmasını istediğiniz konuda size düzenli raporlamalar ile profesyonel bir hizmet sunuyoruz. Sloganımız ” Siz İsteyin Biz Bulalım”

Misyonumuz

İhtiyacınız olan dedektiflik hizmeti dalında size en iyi hizmeti vererek, gerçeklerin ortaya çıkmasını sağlayarak tüm danışanlarımıza yardımcı olmaktır.

Vizyonumuz

Daha yaşanılabilir bir dünya oluşturmak için, insanların birbirini kandırmadığı, gerçekler üzerine bir toplum inşaasına yardımcı olabilmektir.

Find Dedektiflik, deneyimli, bilgili ve sonuç üreten profesyonel dedektif kadrosu ile her türlü araştırma, takip ve kanıt tespiti ihtiyaçlarınızı gizlilik esaslarına bağlı, hızlı ve etkili bir biçimde karşılar. 

Bize Yazın

Bize Ulaşın

Email Adresimiz

info@finddedektiflik.com

Telefon Numaralarımız

0545.202.0844 0546.202.0844

Adresimiz

Yakuplu Mh. No:1 Skyport Plaza, Hürriyet Bulvarı Kat:7 Beylikdüzü/İstanbul

Find Dedektiflik © 2020 All rights reserved

Made with ❤ by Marketiff

WhatsApp chat