Find Dedektiflik

Adres Tespiti

Adres tespiti ile hırsızlık, haciz, dolandırılma, zarar görme gibi bir çok nedenden dolayı bazı kişi veya kurumların adresine bizimle ulaşabilirsiniz.

İş hayatınızda, normal yaşantınızda veya özel hayatınızda sürekli karşınıza gelebilecek aksaklıklar mevcuttur. Bu aksaklıklar neticesinde, hırsızlık, haciz, dolandırılma, zarar görme gibi bir çok nedenden dolayı bazı kişi veya kurumların adresine ihtiyaç duyabilirsiniz.

Find dedektiflik adres tespitinde hızlı sonuçlar almanız için profesyonel ekibiyle yanınızda. Eğer kayıp aile fertlerini, eski dostlarınızı, yada sizi dolandırdığından şüphelendiğiniz kişileri arıyorsanız doğru yerdesiniz. 

Dedektiflik profesyonel yöntemlerle, bilinenlerin bilinmeyen, görünenlerin görünmeyen yönlerini araştırıp somut kanıtlarla ortaya çıkarma mesleğidir. Bu anlamda Find Dedektiflik ulaşmak istediğiniz kişilerin kimlik bilgilerinden yola çıkarak, araştırılacak kişinin ikamet adresi, ssk bilgileri, sabıka kaydı, sağlık raporu, tapu kaydı, nüfus kayıt örneği, ehliyet bilgileri, daha önce yapmış olduğu evlilik ve çocuk kayıtları, iş adresi ve/veya ticari faaliyetlerini tespit ederek aradığınız tüm hizmetleri size %100 müşteri memnuniyeti ile sunar.

İş hayatınız da , günlük yaşantınızda her an karşılaşabileceğiniz kayıp olayları, haciz işlemleri, eski dostlarınız, sizi dolandıranlar, boşanmak isteyip de bir türlü ulaşamadığınız eşiniz, izini kaybettiğiniz yakınlarınızın dostlarınızın bulunması, adreslerinin tespitinde Find Dedektiflik sizin adınıza kayıp olan kişileri bulur.

Yıllık Tecrübe
0
Tamamlanmış Proje
0
İlde Çalışma
0
Memnun Danışan
0
Find Dedektiflik

Siz İsteyin Biz Bulalım

Bizim işimiz detayları, saklanmış gerçekleri bulmak. İhtiyacınız olan tüm dedektiflik hizmetlerinde size %100 memnun kalacağınız bir sonuç üretmek için çabalıyoruz. Araştırılmasını istediğiniz konuda size düzenli raporlamalar ile profesyonel bir hizmet sunuyoruz. Sloganımız ” Siz İsteyin Biz Bulalım”

Gizlilik

Find Dedektiflik ekibi tüm araştırma, delil toplama ve takip işlerinde üst düzey gizlilik ile çalışır. Dedektiflik hizmetine ihtiyaç duyuyorsanız ”Gizlilik” ilk arayacağınız özellik olmalıdır.

Uzmanlık

Dedektiflik hizmeti ihtiyaçlarınız için, profesyonel, hukuki konulara hakim bir firmaya ihtiyaç duyarsınız, aksi halde başınız ağrıyabilir. Merak etmeyin Find dedektiflik uzman ekibi yanınızda.

WhatsApp chat