Find Dedektiflik

Personel Araştırması

Personel araştırması hizmetimiz ile şirketinizin ve ticaretinizin sağlıklı bir şekilde sürdürülebilmesini, işe aldığınız yada almayı planladığınız personelleri takibini sağlıyoruz.

Başarılı bir ticari hayat için personel araştırması şirketinizin geleceği açısından çok önemlidir. İster mevcut personeliniz isterse yeni işe alımlarda görüştüğünüz kişiler olsun, Find Dedektiflik kurumsal çözümleri ile yanınızda.

Gizlilik esaslarına bağlı çalışan profesyonel ekibimiz, araştırma, analiz ve raporlama aşamalarında,  şirket içi, hırsızlık, dolandırıcılık, fatura ve evrak kaçakçılığı, şirket içi mobbing, baskı ve tehdit, personel takibi gibi konuların çözümü ve ayrıca yeni adayların cv’lerindeki bilgilerin ve referansların, doğruluğu sicil, sabıka kayıtlarının gerçekliği gibi konularda size profasyonel destek vermekteyiz.

Dedektiflik profesyonel yöntemlerle, bilinenlerin bilinmeyen, görünenlerin görünmeyen yönlerini araştırıp somut kanıtlarla ortaya çıkarma mesleğidir. Personel araştırması da şirketiniz için oldukça faydalıdır. Bu sayede istihdam kalitenizi %100 artırarak daha başarılı firmalar olmanıza olanak sağlayabiliriz.

İsmimizden de anlayacağınız üzere işimiz ''Bulmak'' İşveren olarak firmanızda çalıştıracağınız mesai arkadaşlarınızın hakkında bilgi edinmek güven açısından sizin hakkınızdır.Sektörde söz sahibi dünya çapında ki firmalar personel takibi ve araştırma hizmetlerinden, personellerin verimliliklerini arttırmak, güvenilirliklerini ve firmaya sağladıkları katkıları ölçmek amacıyla bu hizmetten yaygın olarak yararlanmaktadırlar. Find Dedektiflik şirketinizin başarısını artırmak için aradığınız çözümler sunar.

0
Yıllık Tecrübe
0
Tamamlanmış Proje
0
İlde Çalışma
0
Memnun Danışan
Find Dedektiflik

Siz İsteyin Biz Bulalım

Bizim işimiz detayları, saklanmış gerçekleri bulmak. İhtiyacınız olan tüm dedektiflik hizmetlerinde size %100 memnun kalacağınız bir sonuç üretmek için çabalıyoruz. Araştırılmasını istediğiniz konuda size düzenli raporlamalar ile profesyonel bir hizmet sunuyoruz. Sloganımız ” Siz İsteyin Biz Bulalım”

Gizlilik

Find Dedektiflik ekibi tüm araştırma, delil toplama ve takip işlerinde üst düzey gizlilik ile çalışır. Dedektiflik hizmetine ihtiyaç duyuyorsanız ”Gizlilik” ilk arayacağınız özellik olmalıdır.

Uzmanlık

Dedektiflik hizmeti ihtiyaçlarınız için, profesyonel, hukuki konulara hakim bir firmaya ihtiyaç duyarsınız, aksi halde başınız ağrıyabilir. Merak etmeyin Find dedektiflik uzman ekibi yanınızda.

WhatsApp chat