Find Dedektiflik

Öğrenci Takibi

Öğrenci takibi hizmetimiz ile Siz Aileler için hayattaki en değerli varlıklarınız çocuklarınız için kuşkularınızı birlikte gideriyoruz. Find Dedektif firmamız ile öğrencilerimizin geleceklerini planlarken daha titiz ve özenli davranmanın şimdi tam zamanı.

Öğrenci Araştırması

Gelişim ve büyüme süreçlerinde sürekli yanlarında olduğumuz çocuklarımız belirli bir yaştan sonra dış dünya iletişime geçmeye başlamaktadır. Kontrolün bizden çıktığı bu alanda çocuklarımız için almanız gereken tüm tedbirler için yanınızdayız.

Aile içindeki eğitimin büyük önem taşıdığı çocuklarımızın eğitim hayatları boyunca sürekli başarılı ve örnek bireyler olmasını isteriz. Eğitimine engel olabilecek veya ona kötü alışkanlıklar kazandırabilecek tüm dış etmenleri ondan uzak tutmaya çalışırız. Find Dedektiflik öğrenci araştırması ile çocuklarınızın eğitim süreçlerinde onları olumsuz etkileyebilecek tüm unsurların tespiti için çalışır.

Dedektiflik profesyonel yöntemlerle, bilinenlerin bilinmeyen, görünenlerin görünmeyen yönlerini araştırıp somut kanıtlarla ortaya çıkarma mesleğidir. Çocuğunuzun arkadaş çevresi onları olumsuz davranışlara yada kötü alışkanlıklara itebilir. Find Dedektiflik ekibi titiz bir çalışmayla, çocuğunuzun ne tür bir arkadaş çevresi olduğunu, kötü alışkanlıkları olup olmadığını araştırır.

İsmimizden de anlayacağınız üzere işimiz ''Bulmak'' Çocuklarımızın hayatlarına yön verme ve hedef belirlemelerinde okul hayatlarının çok daha büyük önemi vardır. Maalesef günümüzde uygun olmayan alışkanlıklar, zararlı maddelerin(uyuşturucu) kullanımı yaygınlığı ve yanlış arkadaş seçimi çocuklarımızın geleceğinde önemli faktörlerdir. Bu gibi durumların okul hayatında ve arkadaş çevresinde yaşanması çok daha mümkündür.

Yıllık Tecrübe
0
Tamamlanmış Proje
0
İlde Çalışma
0
Memnun Danışan
0
Find Dedektiflik

Siz İsteyin Biz Bulalım

Bizim işimiz detayları, saklanmış gerçekleri bulmak. İhtiyacınız olan tüm dedektiflik hizmetlerinde size %100 memnun kalacağınız bir sonuç üretmek için çabalıyoruz. Araştırılmasını istediğiniz konuda size düzenli raporlamalar ile profesyonel bir hizmet sunuyoruz. Sloganımız ” Siz İsteyin Biz Bulalım”

Gizlilik

Find Dedektiflik ekibi tüm araştırma, delil toplama ve takip işlerinde üst düzey gizlilik ile çalışır. Dedektiflik hizmetine ihtiyaç duyuyorsanız ”Gizlilik” ilk arayacağınız özellik olmalıdır.

Uzmanlık

Dedektiflik hizmeti ihtiyaçlarınız için, profesyonel, hukuki konulara hakim bir firmaya ihtiyaç duyarsınız, aksi halde başınız ağrıyabilir. Merak etmeyin Find dedektiflik uzman ekibi yanınızda.

WhatsApp chat