Find Dedektiflik

Velayet Araştırması

Göz bebeğiniz olan çocuklarınızın velayetini almak isteyen aileler ancak kanıta mı ihtiyaç duyulduğunda talep edilmektedir.

Find Dedektiflik ekibi velayet davalarında size destek olmak için yanınızdadır.

Velayet Davaları, eşlerin boşanma sürecinde tamamen çocukların menfaatlerine yönelik açılan davalara verilen isimdir. Çocukların velayetinin kime verileceği konusunda hangi tarafın çocuğa daha iyi bir yaşam sunabileceği, maddi ve manevi anlamda yanında olabileceği, eğitiminden sorumlu olabileceği, psikolojik anlamda destek olabileceği konuları çocuğun velayetinin kime verileceğini etkilemektedir.

Mahkeme, boşanma halinde çocuğun velayetini verdiği tarafın zamanla çocuğun zararına olabilecek ahlaksız bir yaşam içinde olması, kumar, alkol veya uyuşturucu madde alışkanlığı edinmesi, çocuğun bedeni, fikri, ahlaki gelişmesine engel olacağı, eğitimini ve geleceğini olumsuz yönde etkileyeceğinin anlaşılması halinde, diğer tarafın belirtilen hususları kanıtlaması ile yeniden velayet davası açma ve çocuğun velayetini alma hakkını kazanır.

Find Dedektiflik aradığınız tüm dedektif hizmetleri size %100 müşteri memnuniyeti ile sunar.

Her vatandaşın delil oluşturma ve kanıt toplama hakkı vardır. Sonuç olarak küçük yaştaki çocukların gelecekleri söz konusudur. Sağlıksız ve uygun olmayan ortamdan bu çocukların kurtarılarak , mutlu ve uyum içerisinde yaşayabileceği huzurlu bir ortama yerleşmesi çok önemlidir. Find Dedektiflik profesyonel kadrosuyla gizlilik içerisinde çalışarak Aile Mahkemelerinde delil olacak bilgi ve belgeleri (resim, video, rapor) size sunar.

Yıllık Tecrübe
0
Tamamlanmış Proje
0
İlde Çalışma
0
Memnun Danışan
0
Find Dedektiflik

Siz İsteyin Biz Bulalım

Bizim işimiz detayları, saklanmış gerçekleri bulmak. İhtiyacınız olan tüm dedektiflik hizmetlerinde size %100 memnun kalacağınız bir sonuç üretmek için çabalıyoruz. Araştırılmasını istediğiniz konuda size düzenli raporlamalar ile profesyonel bir hizmet sunuyoruz. Sloganımız ” Siz İsteyin Biz Bulalım”

Gizlilik

Find Dedektiflik ekibi tüm araştırma, delil toplama ve takip işlerinde üst düzey gizlilik ile çalışır. Dedektiflik hizmetine ihtiyaç duyuyorsanız ”Gizlilik” ilk arayacağınız özellik olmalıdır.

Uzmanlık

Dedektiflik hizmeti ihtiyaçlarınız için, profesyonel, hukuki konulara hakim bir firmaya ihtiyaç duyarsınız, aksi halde başınız ağrıyabilir. Merak etmeyin Find dedektiflik uzman ekibi yanınızda.

WhatsApp chat