Find Dedektiflik

Sıkça Sorulan Sorular - S.S.S.

DEdektiflik Nedir ?

Kamu görevlisi olmayıp, adli veya idari soruşturma ve kovuşturma kapsamı dışında kalan, özel ve tüzel kişilerin talepleri halinde, bireysel, ailevi, ticari ve hukuki işlerinin ve sorunlarının takip, araştırma ve çözümünde belli süre ve ücret karşılığında hizmet veren iş dalıdır.

DEdektif Tutmak yasalmıdır ?

Dedektiflik mesleği dünyada yüz yıllardır var olan bir meslek ve ülkemizde de çok uzun yıllardır var olan bir meslek. Dedektiflik yasal olduğu sürece, hizmetlerimizden faydalanmakta yasaldır. Çözemediğiniz durumlarda profesyonellerden yardım almakta bir sakınca yoktur.

Bir sözleşmeniz bulunuyor mu ?

Elbette, sonuç itibari ile genel olarak size sunacağımız hizmetler mahkeme sürecindeki davalarınız da kullanılır. Hukuka aykırı hiç bir işlem olmaması adına iki taraf arasında yapılan bir sözleşme elzemdir. 

Dedektiflik Hizmeti Ücreti Nedir ?

Ücretler, yapılan işin ve elde edilecek bilgilerin zorluğuna, işin kaç gün süreceğine, olası bir seyahat durumuna vb. gibi değişkenlere göre farklılık göstermektedir. Alacağınız hizmetin netleştirildiği görüşmemizde fiyat netleştirilir.

Size Nasıl Başvurabilirim ?

Bize İletişim bölümündeki numaralarımızdan, sayfa altlarındaki mesaj formlarından yada Whatsapp bağlantı ikonuna tıklayarak, whatsapp üzerinde ulaşabilir, ne tür bir dedektiflik hizmetine ihtiyaç duyduğunuzu anlatabilir ve çözmlerimizi öğrenebilirsiniz.

Nasıl Çalışıyorsunuz ?

Öncelikle danışanlarımı ofisimizde bir görüşme gerçekleştirip, sorunlarını detaylıca dinliyoruz. Akabinde verilecek hizmetin kapsamını ve nasıl uygulanacağını anlatıyoruz. Sözleşme imzalandıktan sonra işe başlıyoruz.

Yıllık Tecrübe
0
Tamamlanmış Proje
0
İlde Çalışma
0
Memnun Danışan
0
Find Dedektiflik

Siz İsteyin Biz Bulalım

Bizim işimiz detayları, saklanmış gerçekleri bulmak. İhtiyacınız olan tüm dedektiflik hizmetlerinde size %100 memnun kalacağınız bir sonuç üretmek için çabalıyoruz. Araştırılmasını istediğiniz konuda size düzenli raporlamalar ile profesyonel bir hizmet sunuyoruz. Sloganımız ” Siz İsteyin Biz Bulalım”

Gizlilik

Find Dedektiflik ekibi tüm araştırma, delil toplama ve takip işlerinde üst düzey gizlilik ile çalışır. Dedektiflik hizmetine ihtiyaç duyuyorsanız ”Gizlilik” ilk arayacağınız özellik olmalıdır.

Uzmanlık

Dedektiflik hizmeti ihtiyaçlarınız için, profesyonel, hukuki konulara hakim bir firmaya ihtiyaç duyarsınız, aksi halde başınız ağrıyabilir. Merak etmeyin Find dedektiflik uzman ekibi yanınızda.

WhatsApp chat