Find Dedektiflik

Eş Takibi

Eş takibi ile profesyonelce eşinizi takip ettirin sizi aldatıp aldatmadığını Find Dedektiflik ile öğrenin. 

Eşinizin şüpheli hareketleri, gizli telefon görüşmeleri yada eve geç gelme çabaları mı var?  Eğer kutsal aile bağlarını bozacak bir probleminiz olduğunu düşünüyorsanız, Eş takibi hizmeti bu konuda size yardımcı olabilir.

Ancak sadece şüpheleriniz olduğu için eş takibi yapılamaz. Eş takibi hizmeti eşlerin boşanma sürecince mahkemeye delil sunmak için aldığı bir hizmettir.  Aile bağları artık kopmaya yakın bir halde ise mahkeme aldatma vakalarını delil olarak kabul eder çünkü Yargıtay 2. Hukuk Dairesi, eşler arasındaki sadakatin boşanma davası kesinleşinceye kadar devam etmek zorunda olduğuna hükmetmiştir.

Dedektiflik profesyonel yöntemlerle, bilinenlerin bilinmeyen, görünenlerin görünmeyen yönlerini araştırıp somut kanıtlarla ortaya çıkarma mesleğidir. Bu anlamda Find Dedektiflik eşiniz nasıl birisidir, ne yapıyor, kimlerle görüşüyor ve görüştükleri kişilerle samimiyet durumu nedir gibi bir çok bilgiye erişerek sizlere kanıt niteliği taşıyacak şekilde raporlamaktadır. Alanlarında uzman profesyonel ekibimiz aklınızda soru işareti kalmayacak bir hizmet sunar.

Evliliğinizde bir şeyler yolunda gitmiyorsa, güvensizlik ve şüphe çekici davranışlar sizleri endişeye sevk ediyorsa, hatta aldatıldığınıza yönelik şüpheler duymaya yönlendiriyorsa Find Dedektiflik gizlilik içerisinde çalışarak aile mahkemelerine delil niteliği taşıyacak ve sizin şüphelerinizi giderecek delil ve kanıtları (resim ve video) danışanlarına sunar.

Yıllık Tecrübe
0
Tamamlanmış Proje
0
İlde Çalışma
0
Memnun Danışan
0
Find Dedektiflik

Siz İsteyin Biz Bulalım

Bizim işimiz detayları, saklanmış gerçekleri bulmak. İhtiyacınız olan tüm dedektiflik hizmetlerinde size %100 memnun kalacağınız bir sonuç üretmek için çabalıyoruz. Araştırılmasını istediğiniz konuda size düzenli raporlamalar ile profesyonel bir hizmet sunuyoruz. Sloganımız ” Siz İsteyin Biz Bulalım”

Gizlilik

Find Dedektiflik ekibi tüm araştırma, delil toplama ve takip işlerinde üst düzey gizlilik ile çalışır. Dedektiflik hizmetine ihtiyaç duyuyorsanız ”Gizlilik” ilk arayacağınız özellik olmalıdır.

Uzmanlık

Dedektiflik hizmeti ihtiyaçlarınız için, profesyonel, hukuki konulara hakim bir firmaya ihtiyaç duyarsınız, aksi halde başınız ağrıyabilir. Merak etmeyin Find dedektiflik uzman ekibi yanınızda.

WhatsApp chat