Find Dedektiflik

Marka Taklidi Araştırması

Marka taklidi takibi ihtiyaçlarınızda Find Dedektiflik, deneyimli ve sonuç üreten profesyonel dedektif kadrosu ile sorunlarınızın çözümünde yanınızdadır.

Marka taklidi şirketlere sadece maddi kayıp sağlamaz, aynı zamanda müşteri sadakatinin de kaybı söz konusudur.

Markanızı satın alan tüketiciler eğer taklit ürünler satın alırlar ise oluşabilecek kalite sorunlarından (bilmeden) sizi sorumlu tutabilirler ve satın alma davranışlarını değiştirebilirler. Bu durum markanızın müşterileriniz gözünde değer kaybına uğramasını da sağlayabilir.

Find Dedektiflik aradığınız tüm hizmetleri size %100 müşteri memnuniyeti ile sunar. Her türlü telif hakkı ihlali, marka taklidi veya patent ihlali sorunlarınız için profesyonel ekibiz ile yanınızdayız.

İsmimizden de anlayacağınız üzere işimiz ''Bulmak'' Marka taklitçilerinin sadece sizi zarara uğratmadığını, aynı zamanda toplumu ve devleti de zarara uğrattığının bilincinde olan ekibimiz, size bu sıkıntılı süreçteki hukuki mücadelenizde gerekli olan tüm araştırma, tespit ve kanıt toplama konularında size %100 memnun kalacağınız bir teknik destek vermek için hazırdır.
Yıllık Tecrübe
0
Tamamlanmış Proje
0
İlde Çalışma
0
Memnun Danışan
0
Find Dedektiflik

Siz İsteyin Biz Bulalım

Bizim işimiz detayları, saklanmış gerçekleri bulmak. İhtiyacınız olan tüm dedektiflik hizmetlerinde size %100 memnun kalacağınız bir sonuç üretmek için çabalıyoruz. Araştırılmasını istediğiniz konuda size düzenli raporlamalar ile profesyonel bir hizmet sunuyoruz. Sloganımız ” Siz İsteyin Biz Bulalım”

Gizlilik

Find Dedektiflik ekibi tüm araştırma, delil toplama ve takip işlerinde üst düzey gizlilik ile çalışır. Dedektiflik hizmetine ihtiyaç duyuyorsanız ”Gizlilik” ilk arayacağınız özellik olmalıdır.

Uzmanlık

Dedektiflik hizmeti ihtiyaçlarınız için, profesyonel, hukuki konulara hakim bir firmaya ihtiyaç duyarsınız, aksi halde başınız ağrıyabilir. Merak etmeyin Find dedektiflik uzman ekibi yanınızda.

WhatsApp chat