Find Dedektiflik

Boşanma Araştırması

Find Dedektiflik firmamızın deneyimli ve sonuç üreten profesyonel dedektif kadrosu ile mahkeme sürecindeki boşanma işlemleri için kanıtlar toplayarak size yardımcı olur.

Psikolojik veya fiziksel şiddet, alkol ve kumar kullanımına bağlı sorunlar, aile içi şiddet, aldatılma gibi durumların ispatı durumlarında dedektif hizmeti için Find Dedektiflik olarak yanınızdayız.

Gizlilik esaslarına bağlı çalışan profesyonel ekibimiz, araştırma, analiz ve raporlama aşamalarında danışanlarına daima doğru bilgi vermek için çalışmaktadır. Firmamız, Türk Ceza Kanunu (TCK) uyarınca çalışmalarını sürdürürken,  bu tür davalarda haklı olduğunuzu ispat edebilmeniz ve davayı kazanabilmeniz için var gücüyle çalışır.

Dedektiflik profesyonel yöntemlerle, bilinenlerin bilinmeyen, görünenlerin görünmeyen yönlerini araştırıp somut kanıtlarla ortaya çıkarma mesleğidir.

Find Dedektiflik boşanma davaları sürecinde danışanlarına ihtiyaç duyacakları tüm araştırma, kanıt toplama, belgelendirme ve raporlama olarak tüm hizmetleri eksiksiz sunar.

Her vatandaşın kanıt elde etme veya somut verilere ulaşma hakkı bulunmaktadır. Find Dedektiflik profesyonel kadrosu, size en doğru kanıtı bulup ve belgeleyerek ihtiyaçlarınıza %100 memnuniyet oluşturacak dedektiflik çözümleri üretir.İlkemiz olan gizlilik prensibi doğrultusunda size verilen hizmet sonunda çalışmaya ait bütün veriler imha edilir ve hiçbir suretle saklamaz.

Yıllık Tecrübe
0
Tamamlanmış Proje
0
İlde Çalışma
0
Memnun Danışan
0
Find Dedektiflik

Siz İsteyin Biz Bulalım

Bizim işimiz detayları, saklanmış gerçekleri bulmak. İhtiyacınız olan tüm dedektiflik hizmetlerinde size %100 memnun kalacağınız bir sonuç üretmek için çabalıyoruz. Araştırılmasını istediğiniz konuda size düzenli raporlamalar ile profesyonel bir hizmet sunuyoruz. Sloganımız ” Siz İsteyin Biz Bulalım”

Gizlilik

Find Dedektiflik ekibi tüm araştırma, delil toplama ve takip işlerinde üst düzey gizlilik ile çalışır. Dedektiflik hizmetine ihtiyaç duyuyorsanız ”Gizlilik” ilk arayacağınız özellik olmalıdır.

Uzmanlık

Dedektiflik hizmeti ihtiyaçlarınız için, profesyonel, hukuki konulara hakim bir firmaya ihtiyaç duyarsınız, aksi halde başınız ağrıyabilir. Merak etmeyin Find dedektiflik uzman ekibi yanınızda.

WhatsApp chat